Chemia budowlana

Remont bądź aranżacja łazienki wymagają nie tylko zakupu płytek, ceramiki czy mebli, ale także porządnej chemii budowlanej. Kleje, silikony, zaprawy, mają duży wpływ na jakość prowadzonych prac, a także na efekt końcowy. 

Kiepskiej jakości bądź nieprawidłowo dobrana chemia poskutkuje słabym efektem wizualnym, odklejającymi się płytkami, różnego typu usterkami.  Warto mieć też na uwadze fakt, że nie trzymają się nawierzchni płytki i inne usterki mogą zagrażać bezpieczeństwu użytkowników.

kleje do płytek

Kleje do płytek są istotną częścią każdego projektu glazury. Nie tylko zapewniają one połączenie między płytkami a podłożem, ale także pomagają stworzyć wodoodporną barierę, która utrzymuje wilgoć w domu. Kleje do płytek są w różnych formułach w zależności od ich przeznaczenia, od elastycznych związków dla kreatywnych zastosowań, takich jak mozaiki, do ciężkich formuł dla podłóg i ścian. 

Z tak wielu produktów kleju płytek na rynku dzisiaj, ważne jest, aby wybrać mądrze, aby zapewnić najlepsze możliwe wyniki dla projektu. W zależności od wielkości i kształtu płytek lub pożądanego zastosowania, na pewno znajdzie się idealny produkt, który spełni Twoje potrzeby i sprawi, że instalacja będzie prosta i bezproblemowa.

sylikony

Silikony to niesamowity materiał o wielu różnych zastosowaniach. W ostatnich latach zostały wykorzystane do stworzenia wielu produktów, od gumowych uszczelek i uszczelnień po produkty do pielęgnacji włosów i skóry. 

Silikony są znane ze swojej wszechstronności i trwałości, a także z imponującej odporności na ciepło. Stały się popularne w warunkach przemysłowych, ponieważ wymagają niewielkiej konserwacji, a jednocześnie są w stanie wytrzymać ekstremalne ciśnienie i warunki. Dodatkowo, silikony są stosowane w chirurgii kosmetycznej oraz w implantach protetycznych ze względu na ich plastyczność i komfort, gdy są umieszczane przy ludzkiej skórze. 

Wraz z postępem technologicznym, wykorzystanie silikonów z pewnością rozszerzy się na nowe gałęzie przemysłu z korzyścią dla całej ludzkości.

Chemia budowlana - szeroka oferta

W naszej ofercie dostępna jest także chemia budowlana. Oferujemy różnego rodzaju kleje, zaprawy, fugi, silikony, preparaty gruntujące. Dbamy o to, by wśród naszych propozycji dostępna była wyłączenie chemia najwyższej jakości, zapewniamy też fachową pomoc przy wyborze. 

Zapraszamy do współpracy.

Producenci

Napisz do nas