5 rzeczy niezbędnych w małej łazience

Zaaranżowanie w odpowiedni sposób małej łazienki bywa bardzo często wyzwaniem. Najrozsądniej jest skorzystać z kilku sprawdzonych pomysłów, które okażą idealne dla małej łazienki. Sprawią, że będzie się prezentować niezwykle stylowo, a zarazem będzie wyglądać na większą, niż jest w rzeczywistości. Poniżej prezentujemy 5 rzeczy niezbędnych w małej łazience.

Jasne oświetlenie

Jasne światło optycznie powiększy nieco wnętrze łazienki. Idealnie komponować będzie się także z białą armaturą sanitarną.

Białe, kremowe kafelki

Jeśli planujesz kupić płytki ceramiczne, postaw na kolor jasny, np. kremowy lub biały. W ten sposób nawet niewielkich rozmiarów łazienka, np. w bloku będzie elegancka, ale i funkcjonalna. Uzupełnieniem mogą być ciemne dekoracje..

Grzejniki łazienkowe

Montując jeden lub dwa grzejniki łazienkowe, możesz je wykorzystać nie tylko do ogrzania wnętrza, ale też jako wieszaki na ręczniki lub nawet pranie.

Meble łazienkowe

Warto postawić na szafki wąskie, podłużne i dość wysokie. Mogą również być głębokie. Dzięki temu o wiele więcej zmieścisz w nich kosmetyków i środków do prania. Szerokie szafki są niepraktyczne do małych łazienek.

Duże lustro

Jeśli tylko masz możliwość, zawieś duże lustro, które optycznie poszerzać będzie przestrzeń.

Do małych łazienek na pewno sprawdzą się meble i dodatki, które optycznie będą powiększać przestrzeń. Warto decydować się na kolory jasne.